پربازدیدترین ها

معاون هنری و سینمایی فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه خبر داد:

کرمانشاه- معاون هنری و سینمایی فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه، از برگزاری نخستین سالگرد درگذشت عارف لرستانی در کرمانشاه خبر داد.

مظفر تیموری در گفتگو با خبرنگار مهر ، از برگزاری نخستین سالگرد درگذشت عارف لرستانی، هنرمند کرمانشاهی تئاتر و تلویزیون در کرمانشاه خبر داد.

وی افزود: این مراسم ساعت 16 روز سه شنبه 28 فروردین در مجموعه فرهنگی و هنری انتظار کرمانشاه واقع در میدان آزادگان برگزار خواهد شد.

معاون هنری و سینمایی فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه از همکاری انجمن هنرهای نمایشی استان کرمانشاه، شهرداری کرمانشاه و اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در برگزاری این مراسم بزرگداشت خبر داد.

بیوگرافی

عارف لرستانی از هنرمندان کرمانشاهی بود که 15 بهمن سال 1350 در این استان دیده به جهان گشود.

وی از بازیگران تئاتر و تلویزیون بود که با مجموعهٔ جنگ 77 به کارگردانی مهران مدیری پا به عرصهٔ بازیگری گذاشت و پس از آن در چندین مجموعهٔ دیگر ازجمله قهوه تلخ با او همکاری کرد.

وی تولیدات تئاتری، تلویزیونی و... زیادی در کارنامه خود دارد و در بامداد روز شنبه 26 فروردین ۱۳۹۶، در سن 45 سالگی به دلیل ایست قلبی در خواب درگذشت.

عارف لرستانی چندی پیش از مرگش با قرار دادن تصویری از پدربزرگش عبدالحسین لرستانی در اینستاگرام خود نوشت که مایل است در روستای پدری خود، سیمینه در نزدیکی سرآب نیلوفر کرمانشاه و در کنار پدربزرگش دفن شود.

پیکر عارف لرستان صبح روز 28 فروردین 1396 بنا بر وصیت خودش در روستای سیمینهٔ سرآب نیلوفر، واقع در شهرستان کرمانشاه با حضور هنرمندان، بازیگران و دوستداران وی به خاک سپرده شد.

کد خبر: 454921

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT