پربازدیدترین ها

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه خبر داد:

کرمانشاه- مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه گفت: اجرای برنامه تثبیت اشتغال و رونق تولید در استان کرمانشاه با 50 میلیارد تومان اعتبار در دستور کار قرار دارد.

به گزارش خبرنگار مهر ، داوود یاوری عصر امروز دوشنبه در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان کرمانشاه که در استانداری برگزار شد، به ارائه برخی از برنامه های هفتگانه اشتغال استان در سالهای 97 و 98 پرداخت و گفت: طرح برنامه مشوق بیمه ای و یارانه حقوق و دستمزد با اعتبار 76 میلیارد تومان و ایجاد 10 هزار شغل در دستور کار است.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه اظهار داشت: تا این لحظه در مناطق روستایی 1267 پرونده پیش پذیرش شده با مبلغ 561 میلیارد و 64 میلیون تومان که درصد پیش پذیرش نسبت به سهمیه 637 درصد است.

یاوری افزود: تثبیت اشتغال و رونق تولید با 50 میلیارد تومان اعتبار، نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی و بافت های فرسوده شهری با 167 میلیارد تومان تسهیلات و 4000 هزار نفر اشتغال ایجادی و همچنین اشتغال زلزله زدگان از دیگر برنامه ها است.

وی اظهار داشت: طی فروردین امسال، استان کرمانشاه در پیش پذیرش و معرفی طرح های تسهیلات اشتغال روستایی به کارتابل بانک ها، رتبه اول را کسب کرد.

یاوری یادآور شد: در این راستا حدود 1090 طرح با 475 میلیارد و 252 میلیون تومان داشتیم که نسبت به سهمیه 539 درصد آنها به بانک ارسال شده است.

کد خبر: 455006

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT