پربازدیدترین ها

مدیرکل گمرکات استان کرمانشاه مطرح کرد:

کرمانشاه- مدیرکل گمرکات استان کرمانشاه گفت: در راستای اجرایی شدن و ساماندهی مبادلات در بازارچه های موقت مرزی استان، گمرکات کرمانشاه آماده ارائه خدمات در بازار چه های شوشمی و شیخ صله است.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی گمرکات استان کرمانشاه، خلیل حیدری گفت: با توجه به اینکه معیشت خانوارها درشهرستانهای همجوار با مبادی مرزی آن بادرآمدهای حاصل از تجارت با کشورعراق عجین گردیده و مبادلات تجاری با آن کشور از نقش تعیین کننده ای بر اقتصادمنطقه برخوردار است.

وی افزود: گمرکات استان کرمانشاه در راستای اجرایی شدن و ساماندهی مبادلات در بازارچه های موقت مرزی، زیر ساختهای لازم را در حوزه فعالیت های گمرکی در گمرکات بازارچه های مرزی شوشمی وشیخ صله فراهم کرده و آماده ارائه خدمات به تجار فعالین اقتصادی و ساکنین این مناطق است.

این مسئول تصریح کرد: گمرکات استان کرمانشاه در جهت ساماندهی مبادلات در بازارچه های موقت مرزی استان، آماده هرگونه همکاری با دستگاههای ذی ربط ازجمله استانداری، فرمانداری، صنعت، معدن و تجارت در این زمینه می باشد.

مدیرکل گمرکات استان کرمانشاه، از فراهم نمودن زیر ساختهای گمرکی لازم در بازارچه ی مرزی تیله کو و در آینده نزدیک جهت ساماندهی مبادلات در بازاچه های موقت مرزی استان خبر داد.

وی در پایان گفت: در جهت تسریع و روانسازی مبادلات در بازارچه های موقت مرزی استان و در راستای ارائه خدمات مطلوب، مجموعه گمرکات استان کرمانشاه آماده ارائه هرگونه مشاوره و راهنمایی در این زمینه به تجار و فعالین اقتصادی است.

کد خبر: 455131

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT