پربازدیدترین

باشگاه برادران محبی عنوان قهرمانی مسابقات کشتی ایتالیا را کسب کردند

کرمانشاه - خبرگزاری مهر: رئیس هیات کشتی کرمانشاه از کسب عنوان قهرمانی تیم کشتی آزاد باشگاه برادران محبی کرمانشاه در مسابقات بین المللی پروجا ایتالیا خبر داد.

محمد حسین محبی در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: طی دعوتنامه ای که از سوی فدراسیون کشتی ایتالیا به فدراسیون کشتی کشورمان ارسال شده بود از باشگاه کشتی برادران محبی دعوت به عمل آورده شد تا در مسابقات کاپ بزرگ این کشور شرکت کند.

وی افزود: در این مسابقات به جز باشگاه برادران محبی که به نمایندگی از کشورمان در این رقابت ها حاضر شده بود، تیم هایی از کوبا، الجزایر، مصر، رومانی، اکوادر و ۱۲ تیم داخلی ایتالیا حضور داشتند و عموما کشتی گیران جوان در آن شرکت داشتند.

محبی خاطرنشان کرد: در پایان این مسابقات نیز تیم کشتی کرمانشاه با کسب دو مدال طلا، یک نقره و دو برنز توانست با شایستگی عنوان قهرمانی را از آن خود کند.

رئیس هیات کشتی کرمانشاه یادآور شد: رسول سمیعی در ۶۰ کیلو و یدالله محبی در ۱۲۰ کیلوگرم به مدال طلا دست یافتند، روزبه محبی در ۹۶ کیلوگرم به مدال نقره رسید و فرزاد کولیوند در ۶۶ کیلو و ارشک محبی در ۷۴ کیلوگرم مدال برنز را کسب کردند.

محبی در پایان گفت: تیم باشگاه برادارن محبی در همین پنج وزن در مسابقات شرکت کرد و وزن ۸۴ کیلوگرم را به خاطر صادر نشدن روادید کشتی گیرمان از دست دادیم.

کد خبر: 78791

ارسال نظر

تبلیغات
پیوندها

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری کرمانشاه نیوز بلامانع است